FILTRAČNÍ TKANINY


Filtrační netkané textilie se používají při separaci pevných látek z kapalin, především při obrábění, jako je broušení, soustružení, vrtání, frézování,honování. Jednotlivé požadavky na průtok, jemnost filtrace, viskozita filtrované kapaliny vedou k určení vhodného typu filtračního materiálu. Nalezení správné filtrační textilie pro vaši aplikaci, je naše práce.Viskoza

Filtrační tkaniny vyrobené z viskozy jsou velmi populární. Rovnoměrné rozdělení vláken umožňuje dobrou pevnost v roztržení, jak v podélném, tak v příčném směru. Viskoza je vyrobena z obnovitelných zdrojů celulózy a pojiva. Vzhledem k jejich vysokému objemu pórů je vhodné pro hrubé až středně jemné filtrace.

Charakteristika:Polypropylen

Tento typ filtrační tkaniny se skládá z tepelně / mechanicky zpevněných polypropylenových vláken. Výjimečné pevnosti a tvarové stálosti je dosaženo i přes relativně nízkou plošnou hmotnost.

Polypropylen jako jediný je vhodný pro filtraci kyselin, louhů, tvrdé vody. Vzhledem k otevřenosti pórů,je vhodný k filtraci minerálních olejů a chladicích kapalin s vysokým obsahem úkapových olejů.

Charakteristika:
Polyester

Filtrační tkanina vyrobena z polyesterových vláken, které jsou tepelně vázány poskytují vysokou pevnost v podélném i příčném směru.

Vzhledem k tomu, polyesterové tkaniny jsou vyrobeny ze 100% polyesterových vláken, které jsou odolné proti vlhkosti a plísním.Teplotní odolnost až do 130 °C.

Charakteristika:Vpichovaný Polyester

Tento materiál poskytuje velmi vysokou sorpční kapacitu nečistot a je ideální pro jemnou filtraci v obráběcích procesech, jako je broušení a honování. Zadržení i velmi malých částic uvnitř filtru výrazně snižuje intervaly čištění filtračních systémů.

Charakteristika:


KONTAKT


Google maps

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

PROVOZOVNA

RYCHLÝ DOTAZ


VLIES s.r.o.

Suchá Loz 307
687 53 Suchá Loz

Tel.: +420 777 007 986
E-mail: info@vlies.cz

IČ: 074 30 591
DIČ: CZ074 30 591

bank. spoj.:
ČS – 5418723399/0800 (CZK)
ČSOB – 286723764/0300 (EUR)

Areál firmy VOP 014

Předbranská 415
688 01 Uherský Brod

CAPTCHA code